Bir Litre Gözyaşı dizisi ilk fragmanı!

2025 Okunma

Med Yapım- MF Yapım birlikteliği ile Kanal D için yapılan dram dizisi bir yıl süren çalışma aşamasından sonra sonunun da bu sezon yayına başlıyor. Başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun oynadığı, yönetmenliğini yapan Serhan Şahin’in, senaryosunu Neşe Şen, Sertaç Ergin ve Gül Meriç Özen’in paylaşıyor”>Bir Litre Gözyaşı dizisinin ilk fragmanı yayında.

Gerçek bir hayat hikayesinden tv ekranlarına uyarlanan dizinin Ekim 2018’de yayına başlaması beklenmektedir. Kanal diziyi her hafta Pazar günleri yayına alacaktır.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bir Litre Gözyaşı dizisi ilk fragmanı!