Black Mirror Kamera Arkası Videosu Yayınlandı

567 Okunma
Black Mirror

Türkiye genelinde de ilgi ile takip edilen Black Mirror kamera arkası videosu internet üzerinde resmi olarak yayınlandı. İngiliz yapımı bir dizi projesi olarak karşımıza çıkan bu dizi, yabancı diziler içerisinde en ciddi anlamda fark yaratan projeler arasında yer alıyor. Dizi içerisinde aslında insanların ilgisini çeken birçok farklı seçenek söz konusu.

Black Mirror, her anlamda ilgi çekici bir dizi projesi. Geleceği konu alıyor. Gelecekte başımıza gelebilecek birçok farklı seçeneği üst seviye bir beyin ve hayal gücü ile ele alıyor. Nitekim kamera arkasında nelerin olduğuna hep birlikte bakalım istiyoruz.

Cinsellik Çok Fazla Ön Planda

Dizi içerisinde en çok ilgi gören ve tartışılan seçeneklerden birisi de tahmin edebileceğiniz üzere cinsellik sahneleri. Gerçek şekilde çekilen bu cinsellik sahneleri, dizinin yaklaşık olarak %65’lik dilimini kapsıyor. Hemen hemen her bölümde bu tarz seçeneklerin olduğunu net olarak söyleyebiliriz.

Kamera arkasında da bu anlamda ne gibi seçeneklerin karşımıza çıktığını net olarak görebilme şansına da sahip oluyorsunuz. Tabi ki her anlamda mükemmel bir Netflix dizileri serisi. İzlemeyenler için geleceği aydınlatacak yaratıcı bir dizi projesi.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Black Mirror Kamera Arkası Videosu Yayınlandı