Jessica Jones 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

876 Okunma
Jessica Jones 2. Sezon

Dünya genelinde heyecan ile beklenen dizi projelerinden birisi olarak dikkat çeken Jessica Jones 2. sezon fragmanı internette yayınlandı. Marvel karakterlerinden birisi olarak dikkatleri çeken Jones, ilk sezonu ile çok büyük ilgi gördü. Netflix üstleniciliği ile insanların beğenisine sunulan proje, markalara ciddi anlamda kazandıran bir proje oldu.

Kadın kahramanlar içerisinde ciddi anlamda etkin ve ilgi çekici bir karakterden bahsediyoruz. Krysten Ritter başrollü bu mükemmel dizi projesinin ikinci sezonu hemen onay almıştı. Nitekim beklentilerin üzerine çıkacak kadar kaliteli bir dizi projesi olduğunu söyleyebiliriz sanırım. Jessica Jones, kısa zaman içerisinde sınırları ciddi anlamda aştı ve adından söz ettirdi.

Jessica Jones 2. Sezon Prömiyer Tarihi: 8 Mart

Biraz manidar da olsa gerçek anlamda ilgi çekici bir prömiyer tarihi dizi için belirlendi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile birlikte ikinci sezon resmen Netflix üzerinde yayınlanmaya başlayacak. Proje, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde çok geniş kitlelere erişecek gibi görünüyor.

Alacarakanlık ve Dexter gibi projelerin yapımcısı olarak dikkat çeken Melissa Rosenberg, bu dizinin da yapımcılığını üstleniyor. Netflix sisteminin an itibari ile en çok merak edilen ve heyecan ile beklenen projeleri arasında yer alıyor. Bizde elimizden geldiğince sizleri bu gibi detaylar hakkında bilgilendirme yoluna gidiyoruz.

Marvel için ilerleyen süreçte sinema dünyasına aktarılabilecek bir karakter olma yolunda da emin adımlar ile giden bir proje.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Jessica Jones 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı