Görevimiz Tehlike 6: FallOut Fragmanı Yayınlandı

461 Okunma
Görevimiz Tehlike 6: FallOut

Türkiye genelinde de haberleri heyecan ile takip edilen Görevimiz Tehlike 6: FallOut fragmanı internet üzerinde resmen yayınlandı. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bu sektör içerisinde fark yaratan bazı imkanlar söz konusu olduğunu biliyoruz. Ethan Hunt, maceralarına dur durak bilmeden devam ediyor. Bomba gibi bir film projesi yakında bizlerle olacak.

Aksiyon sahneleri ve mükemmel oyuncu kadrosu ile adından söz ettirecek. Film, özellikle de Henry Cavill ile desteklenen kadrosu ile çok daha fazla ön plana çıkıyor diyebiliriz.

Görevimiz Tehlike 6: FallOut Oyuncu Kadrosu

Her filmde olduğu gibi bu film projesinde de mükemmel isimleri izleyebilme şansına sahip olacağız. Amerikan sinemasının geçmişten günümüze en çok ilgi gören film projelerinden birisi olduğunu her zaman söylemiştik. Bu filmde daha kapsamlı bir kadrosunun söz konusu olduğu aşikar. Kadrodaki başlıca isimler aşağıdaki gibidir;

  • Tom Cruise
  • Henry Cavill
  • Rebecca Ferguson
  • Simon Pegg
  • Alec Baldwin
  • Vanessa Kirby

başta olmak üzere daha birçok ünlü isim dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz. Tabi ki filmin vizyona giriş tarihi de merak konusu. Ne yazık ki bu anlamda kesin bilgiler söz konusu değil. Takın bir zaman dilimi içerisinde film ile alakalı yeni seçenekler söz konusu olacak. Dolayısı ile her geçen gün daha kapsamlı imkanları takip edebilmek için günlük olarak sitemizde yayınladığımız haberleri takip etmeyi ihmal etmeyin.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Görevimiz Tehlike 6: FallOut Fragmanı Yayınlandı