Damnation Dizisi Ekranlara Veda Ediyor

484 Okunma
Damnation

USA Network yapımı projelerden birisi olarak dikkatleri çeken Damnation dizileri ile alakalı olarak sıkıntılar söz konusu. Dizi, ilk sezonu ile birlikte çok geniş kitlelere ulaştı diyemeyiz. 1930’lu yılların Amerika’sında geçen dizi projesi, oyunculuk performansları ile etkilemişti. Ancak yapımcılarda istenen etkiyi yaratamamış gibi görünüyor.

İlk sezonun bitmesi ile birlikte yine diziye hayran olan kesim haberleri bekliyordu. Ancak ne yazık ki beklenen iyi haberler gelmedi. Dolayısı ile bu haberi de sitemizde sizlere sunmak bizlere düştü. Hemen konu hakkında bilgileri sizlere sunma yoluna gidelim.

Damnation Dizisi, İkinci Sezon Onayını Alamadı

Uzun bir süredir dizi ile alakalı olarak ikinci sezona yönelik internet üzerinde birçok farklı haber söz konusu oldu. Ancak ne yazık ki bu konu ile alakalı olarak problemli bir süreç söz konusu oldu. USA Networks, dizinin ikinci sezonu ile alakalı beklenen kararlarını açıkladı.

Damnation dizisi, ne yazık ki ikinci sezon onayını alamadı. Beklenen izleyici kitlesine ulaşamayan ve ilgi görmeyen dizi, ilk sezonun sonu itibari ile yayın hayatına resmen son verdi. Dolayısı ile bekleyenlerine duyurulur ki ikinci sezon gelmeyecek.

USA Networks şirketi, bu diziye ayırdığı bütçe ile birlikte yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni dizi projeleri üzerinde duracak gibi görünüyor. Bizlerde en yeni haberleri güncel olarak sitemizde sizlere sunma yoluna gideceğiz. Sitemizi takip etmeye devam edin.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Damnation Dizisi Ekranlara Veda Ediyor