Creed 2 Filmi Geliyor (Kötü Karakter Belli Oldu)

634 Okunma
Creed 2

Dünya genelinde merak ile beklenen Sylvester Stallone imzalı Creed 2 filmi ile alakalı detaylar resmen netleşti. Yine bomba gibi bir film projesi ile karşmıza çıkacak diyebiliriz. Rocy, dünya genelinde film sektörünün efsane film serilerinden birisi olarak dikkat çekti. Sylvester Stallone, insanları bu filmlerden mahsur bırakmamak için projelerine tüm hızı ile devam ediyor.

Creed: Efsanenin Doğuşu filmi ile büyük bir kesim tarafından sevilen bu filmin ikincisi geliyor. Filmin konusu da ciddi anlamda heyecan verici olarak karşımıza çıkacak.

Creed ve Ivan Drago’nun Oğulları Karşı Karşıya

Rocy 3 filminde Apollo Creed ve Rus boksör Ivan Drago karşı karşıya gelmişti. Ivan Drago, gücü ve kuvveti ile boks ringinde Apollo Creed’in hayatını kaybetmesine neden olmuştu. Ardından ise Rocky Balboa, rövanş maçında Drago’yu yenerek bir nevi intikam almıştı.

Ancak asıl intikam zannediyoruz ki Creed 2 filmi ile olacak. Bu filmde Apollo Creed’in oğlu ile Ivan Drago’nun oğlu karşı karşıya gelecek. Creed, bu sefer gerçek anlamda büyük bir intikam almayı hedefleyecek. Babasının intikamı.

Kötü Karakter Kesinleşti, Stallone Instagram Hesabında Yayınladı

Sylvester Stallone, film ile alakalı kötü karakterin belli olduğunu da resmi Instagram hesabından duyurdu. Ivan Drago’nun oğlu rolünü oynayacak isim BİG NASTY lakabı ile tanınan Rus boksör Florian Monteanu olacak. Ünlü ismin yaptığı paylaşımı da sizlere sunma amacı içerisindeyiz.

Creed 2 Instagram

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Creed 2 Filmi Geliyor (Kötü Karakter Belli Oldu)